Volg de titelkandidaten (7)

In de aanloop naar het NK veldkorfbal staan we iedere week even stil bij de competities die leiden naar de vier finales die op zaterdag 22 juni 2019 worden gespeeld. Wie zijn de kanshebbers? Waar komen ze vandaan? Hoe ontwikkelt zich de strijd om die felbegeerde finaleplaats?

Ereklasse

De Ereklasse was vorige week al beslist en een toch nog enigszins spannende ronde. Ploegen die de play-offs hebben gehaald kunnen zich goed voorbereiden op 15 juni, om vervolgens na winst op 22 juni in De Lier te schitteren.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 15.30 uur PKC/SWKGroep – DOS’46
  • 19:00 uur LDODK/Rinsma Modeplein – TOP/SolarCompleet

Ereklasse poule A

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 LDODK/Rinsma Modeplein 1 10 16 7 1 2 210 166
2 DOS ’46 1 10 13 5 2 3 179 175
3 Fortuna/Delta Logistiek 1 10 11 5 4 1 172 157
4 Blauw-Wit (A) 1 10 10 5 5 0 179 167
5 AW/DTV 1 10 6 2 6 2 138 177
6 Tempo 1 10 4 1 7 2 163 199

Ereklasse poule B

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 PKC/SWKGroep 1 10 16 8 2 0 221 165
2 TOP/SolarCompleet 1 10 13 6 3 1 215 185
3 DVO/Accountor 1 10 13 6 3 1 203 205
4 KZ/Thermo4U 1 10 9 4 5 1 191 206
5 DeetosSnel 1 10 7 3 6 1 187 202
6 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 10 2 0 8 2 177 231

Hoofdklasse A-jeugd

Ook in poule A nu de beslissing, DVO/Accountor A1 en DOS’46 A1 gaan door, TOP/SolarCompleet A1 heeft het net niet gered. Daarmee is het programma voor de play-off op 15 juni bekend en dus de kanshebbers op de finale op 22 juni in De Lier.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 14.00 uur DVO/Accountor A1 – KCC/SO natural A1
  • 13.00 uur DSC A1 – DOS’46 A1

Hoofdklasse A-jeugd poule A

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 DVO/Accountor A1 14 22 10 2 2 269 213
2 DOS ’46 A1 14 21 10 3 1 287 217
3 TOP/SolarCompleet A1 14 20 9 3 2 253 209
4 KZ/Thermo4U A1 14 16 8 6 0 258 219
5 Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 14 15 7 6 1 241 235
6 AVO A1 14 10 5 9 0 210 258
7 Groen Geel A1 14 8 4 10 0 198 252
8 Unitas/Perspectief A1 14 0 0 14 0 173 286

Hoofdklasse A-jeugd poule B

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 DSC A1 14 24 11 1 2 246 176
2 KCC/SO natural A1 14 22 11 3 0 261 172
3 PKC/SWKGroep A1 14 19 9 4 1 220 178
4 Fortuna/Delta Logistiek A1 14 18 8 4 2 242 194
5 DeetosSnel A1 14 15 7 6 1 217 205
6 Nieuwerkerk A1 14 7 3 10 1 178 217
7 Oranje Wit (D) A1 14 7 3 10 1 180 233
8 HKV/Ons Eibernest A1 14 0 0 14 0 153 322

Hoofdklasse B-jeugd

In de hoofdklasse B was vorige week alles al duidelijk, het programma voor de play-off op 15 juni was al bekend en dus ook de kanshebbers op de finale op 22 juni in De Lier.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 10:30 uur DVO/Accountor B1 – KZ/Thermo4U B1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
  • 12:15 uur DOS’46 B1 – PKC/SWKGroep B1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)

Hoofdklasse B-jeugd poule A

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 DOS ’46 B1 14 28 14 0 0 366 133
2 LDODK/Rinsma Modeplein B1 14 18 9 5 0 185 200
3 De Meeuwen B1 14 17 8 5 1 252 199
4 AVO B1 14 16 7 5 2 213 187
5 Unitas/Perspectief B1 14 16 8 6 0 213 209
6 Antilopen/Lancyr Deelen B1 13 7 3 9 1 117 210
7 DOS Kampen/Veltman B1 13 6 3 8 2 204 221
8 ASVD B1 14 0 0 14 0 119 310

Hoofdklasse B-jeugd poule B

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 DVO/Accountor B1 14 26 13 1 0 252 164
2 DSC B1 14 19 9 4 1 222 203
3 Vriendenschaar (H) B1 14 14 7 7 0 226 199
4 Oranje Wit (D) B1 14 14 6 6 2 209 205
5 Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1 14 13 6 7 1 204 216
6 Wageningen B1 14 13 5 6 3 218 212
7 SKF B1 14 11 5 8 1 203 229
8 Sporting Delta B1 14 2 1 13 0 149 255

Hoofdklasse B-jeugd poule C

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 KZ/Thermo4U B1 14 27 13 0 1 267 181
2 Die Haghe B1 14 22 11 3 0 233 192
3 TOP/SolarCompleet B1 14 19 9 4 1 262 190
4 Avanti/Flexcom B1 14 15 7 6 1 189 199
5 Groen Geel B1 14 12 6 8 0 190 215
6 Tempo B1 14 8 3 9 2 202 237
7 Velocitas B1 14 7 2 9 3 194 237
8 BEP B1 14 2 1 13 0 160 246

Hoofdklasse B-jeugd poule D

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 PKC/SWKGroep B1 14 23 11 2 1 247 182
2 KCC/SO natural B1 14 20 10 4 0 215 165
3 ONDO (G) B1 14 18 9 5 0 204 189
4 KOAG B1 14 16 7 5 2 229 212
5 Fortis B1 14 14 7 7 0 235 192
6 Fortuna/Delta Logistiek B1 14 14 6 6 2 220 207
7 Meervogels/Física B1 14 5 2 11 1 148 243
8 Maassluis B1 14 2 1 13 0 163 271

Hoofdklasse C-jeugd

Eindelijk de beslissing in de hoofdklasse C (Fortuna/Delta Logistiek C1 op onderling resultaat in poule D), waarmee het programma voor de play-off op 15 juni bekend is geworden en dus ook de kanshebbers op de finale op 22 juni in De Lier.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 10:30 uur PKC/SWKGroep C1 – Fortuna/Delta Logistiek C1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
  • 12:15 uur CSL C1 – KCC/SO natural C1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)

Hoofdklasse C-jeugd poule A

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 CSL C1 13 24 13 0 0 222 92
2 Heerenveen C1 14 24 12 2 0 209 116
3 LDODK/Rinsma Modeplein C1 14 19 9 4 1 183 110
4 ASVD C1 14 15 7 6 1 172 119
5 De Meeuwen C1 14 14 7 7 0 156 138
6 DOS ’46 C1 14 8 4 10 0 103 154
7 KVZ C1 13 4 2 11 0 96 177
8 Spirit C1 14 0 0 14 0 64 299

Hoofdklasse C-jeugd poule B

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 PKC/SWKGroep C1 14 25 12 1 1 206 84
2 SKF C1 14 20 9 3 2 157 123
3 DVO/Accountor C1 14 13 5 6 3 144 130
4 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1 14 13 5 6 3 127 139
5 DSC C1 14 13 6 7 1 133 163
6 Synergo C1 14 12 5 7 2 129 176
7 Vriendenschaar (H) C1 14 11 4 7 3 128 141
8 Oranje Wit (D) C1 14 5 2 11 1 96 164

Hoofdklasse C-jeugd poule C

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 KCC/SO natural C1 14 26 13 1 0 207 128
2 Maassluis C1 14 21 10 3 1 191 131
3 Albatros C1 14 20 10 4 0 182 152
4 DeetosSnel C1 14 12 5 7 2 144 154
5 Nieuwerkerk C1 14 11 5 8 1 157 165
6 ONDO (G) C1 14 10 3 7 4 104 129
7 Sporting Delta C1 14 9 4 9 1 122 145
8 KOAG C1 14 3 1 12 1 83 186

Hoofdklasse C-jeugd poule D

# Team Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Goals voor Goals tegen
1 Fortuna/Delta Logistiek C1 14 26 13 1 0 231 134
2 TOP/SolarCompleet C1 14 26 13 1 0 243 105
3 Groen Geel C1 14 18 9 5 0 176 136
4 Die Haghe C1 14 14 6 6 2 168 172
5 KZ/Thermo4U C1 14 10 5 9 0 120 141
6 Valto C1 14 9 4 9 1 134 170
7 Tempo C1 14 9 4 9 1 145 194
8 Achilles (Hg) C1 14 0 0 14 0 73 238
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *