Volg de titelkandidaten (7)

In de aanloop naar het NK veldkorfbal staan we iedere week even stil bij de competities die leiden naar de vier finales die op zaterdag 22 juni 2019 worden gespeeld. Wie zijn de kanshebbers? Waar komen ze vandaan? Hoe ontwikkelt zich de strijd om die felbegeerde finaleplaats?

Ereklasse

De Ereklasse was vorige week al beslist en een toch nog enigszins spannende ronde. Ploegen die de play-offs hebben gehaald kunnen zich goed voorbereiden op 15 juni, om vervolgens na winst op 22 juni in De Lier te schitteren.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 15.30 uur PKC/SWKGroep – DOS’46
  • 19:00 uur LDODK/Rinsma Modeplein – TOP/SolarCompleet

Ereklasse poule A

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1LDODK/Rinsma Modeplein 11016712210166
2DOS ’46 11013523179175
3Fortuna/Delta Logistiek 11011541172157
4Blauw-Wit (A) 11010550179167
5AW/DTV 1106262138177
6Tempo 1104172163199

Ereklasse poule B

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1PKC/SWKGroep 11016820221165
2TOP/SolarCompleet 11013631215185
3DVO/Accountor 11013631203205
4KZ/Thermo4U 1109451191206
5DeetosSnel 1107361187202
6Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1102082177231

Hoofdklasse A-jeugd

Ook in poule A nu de beslissing, DVO/Accountor A1 en DOS’46 A1 gaan door, TOP/SolarCompleet A1 heeft het net niet gered. Daarmee is het programma voor de play-off op 15 juni bekend en dus de kanshebbers op de finale op 22 juni in De Lier.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 14.00 uur DVO/Accountor A1 – KCC/SO natural A1
  • 13.00 uur DSC A1 – DOS’46 A1

Hoofdklasse A-jeugd poule A

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DVO/Accountor A114221022269213
2DOS ’46 A114211031287217
3TOP/SolarCompleet A11420932253209
4KZ/Thermo4U A11416860258219
5Dalto/Klaverblad Verzekeringen A11415761241235
6AVO A11410590210258
7Groen Geel A11484100198252
8Unitas/Perspectief A11400140173286

Hoofdklasse A-jeugd poule B

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DSC A114241112246176
2KCC/SO natural A114221130261172
3PKC/SWKGroep A11419941220178
4Fortuna/Delta Logistiek A11418842242194
5DeetosSnel A11415761217205
6Nieuwerkerk A11473101178217
7Oranje Wit (D) A11473101180233
8HKV/Ons Eibernest A11400140153322

Hoofdklasse B-jeugd

In de hoofdklasse B was vorige week alles al duidelijk, het programma voor de play-off op 15 juni was al bekend en dus ook de kanshebbers op de finale op 22 juni in De Lier.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 10:30 uur DVO/Accountor B1 – KZ/Thermo4U B1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
  • 12:15 uur DOS’46 B1 – PKC/SWKGroep B1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)

Hoofdklasse B-jeugd poule A

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DOS ’46 B114281400366133
2LDODK/Rinsma Modeplein B11418950185200
3De Meeuwen B11417851252199
4AVO B11416752213187
5Unitas/Perspectief B11416860213209
6Antilopen/Lancyr Deelen B1137391117210
7DOS Kampen/Veltman B1136382204221
8ASVD B11400140119310

Hoofdklasse B-jeugd poule B

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DVO/Accountor B114261310252164
2DSC B11419941222203
3Vriendenschaar (H) B11414770226199
4Oranje Wit (D) B11414662209205
5Dalto/Klaverblad Verzekeringen B11413671204216
6Wageningen B11413563218212
7SKF B11411581203229
8Sporting Delta B11421130149255

Hoofdklasse B-jeugd poule C

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1KZ/Thermo4U B114271301267181
2Die Haghe B114221130233192
3TOP/SolarCompleet B11419941262190
4Avanti/Flexcom B11415761189199
5Groen Geel B11412680190215
6Tempo B1148392202237
7Velocitas B1147293194237
8BEP B11421130160246

Hoofdklasse B-jeugd poule D

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1PKC/SWKGroep B114231121247182
2KCC/SO natural B114201040215165
3ONDO (G) B11418950204189
4KOAG B11416752229212
5Fortis B11414770235192
6Fortuna/Delta Logistiek B11414662220207
7Meervogels/Física B11452111148243
8Maassluis B11421130163271

Hoofdklasse C-jeugd

Eindelijk de beslissing in de hoofdklasse C (Fortuna/Delta Logistiek C1 op onderling resultaat in poule D), waarmee het programma voor de play-off op 15 juni bekend is geworden en dus ook de kanshebbers op de finale op 22 juni in De Lier.

Op 15 juni worden de volgende wedstrijden gespeeld:

  • 10:30 uur PKC/SWKGroep C1 – Fortuna/Delta Logistiek C1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)
  • 12:15 uur CSL C1 – KCC/SO natural C1 (terrein van Dalto/Klaverblad Verzekeringen)

Hoofdklasse C-jeugd poule A

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1CSL C11324130022292
2Heerenveen C114241220209116
3LDODK/Rinsma Modeplein C11419941183110
4ASVD C11415761172119
5De Meeuwen C11414770156138
6DOS ’46 C11484100103154
7KVZ C1134211096177
8Spirit C1140014064299

Hoofdklasse C-jeugd poule B

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1PKC/SWKGroep C11425121120684
2SKF C11420932157123
3DVO/Accountor C11413563144130
4Dalto/Klaverblad Verzekeringen C11413563127139
5DSC C11413671133163
6Synergo C11412572129176
7Vriendenschaar (H) C11411473128141
8Oranje Wit (D) C1145211196164

Hoofdklasse C-jeugd poule C

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1KCC/SO natural C114261310207128
2Maassluis C114211031191131
3Albatros C114201040182152
4DeetosSnel C11412572144154
5Nieuwerkerk C11411581157165
6ONDO (G) C11410374104129
7Sporting Delta C1149491122145
8KOAG C1143112183186

Hoofdklasse C-jeugd poule D

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1Fortuna/Delta Logistiek C114261310231134
2TOP/SolarCompleet C114261310243105
3Groen Geel C11418950176136
4Die Haghe C11414662168172
5KZ/Thermo4U C11410590120141
6Valto C1149491134170
7Tempo C1149491145194
8Achilles (Hg) C1140014073238