Volg de titelkandidaten (5)

In de aanloop naar het NK veldkorfbal staan we iedere week even stil bij de competities die leiden naar de vier finales die op zaterdag 22 juni 2019 worden gespeeld. Wie zijn de kanshebbers? Waar komen ze vandaan? Hoe ontwikkelt zich de strijd om die felbegeerde finaleplaats. In dit vierde deel komt speelronde 9 aan bod.

Ereklasse

De derde halve finalist is bekend en komt uit poule B, het is PCK/SWK Groep uit Papendrecht. Tegen wie is nog de vraag. Worden ze eerste, dan spelen ze tegen DOS’46, worden ze tweede dan spelen ze tegen LDODK, die thuis tegen DOS’46 gelijk speelde en daarmee poulewinnaar werd.

De nummer 1 uit poule A speelt (thuis) in de kruisfinales tegen de nummer 2 uit poule B en de nummer 1 uit poule B speelt dan (thuis) tegen de nummer 2 uit poule A. De winnaars uit die duels, spelen op 22 juni bij Valto om het Nederlands Kampioenschap Ereklasse.

Ereklasse poule A

Uitslagen speelronde 9
WedstrijdUitslag
Blauw-Wit – Tempo23 – 17
LDODK/Rinsma Modeplein – DOS’4621 – 21
AW.DTV – Fortuna/Delta Logistiek11 – 23
TeamWedstrijdenPunten
1. LDODK916
2. DOS’46913
3. Fortuna99
4. Blauw-Wit98
5. Tempo94
6. AW.DTV94

Ereklasse poule B

Uitslagen speelronde 9
WedstrijdUitslag
TOP/SolarCompleet – PKC/SWK Groep16 – 19
Dalto/Klaverblad Verzekeringen – DVO/Accountor23 – 25
KZ/Thermo4U – DeetosSnel31 – 25
TeamWedstrijdenPunten
1. PKC914
2. TOP912
3. DVO911
4. KZ99
5. DeetosSnel96
6. Dalto91

Hoofdklasse A-jeugd

Het is ongemeen spannend in de hoofdklassepoules A en B. In poule A doen er nog 4 ploegen mee, in poule B heeft DSC A1 zich geplaatst voor de kruisfinale, maar de 3 ploegen er onder doen nog vrolijk mee voor plaatsing.

In de kruisfinales speelt de nummer 1 uit poule A (thuis) tegen de nummer 2 uit poule B en de nummer 1 uit poule B speelt dan (thuis) tegen de nummer 2 uit poule A. De winnaars uit die duels, spelen op 22 juni bij Valto om het Nederlands Kampioenschap A-jeugd.

Hoofdklasse A-jeugd poule A

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DVO/Accountor A11218822232193
2DOS ’46 A11217831232184
3TOP/SolarCompleet A11216732222180
4Dalto/Klaverblad Verzekeringen A11215741204190
5KZ/Thermo4U A11212660218196
6AVO A11210570190219
7Groen Geel A1128480173211
8Unitas/Perspectief A11200120150248

Hoofdklasse A-jeugd poule B

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DSC A112211011221154
2KCC/SO natural A11218930235151
3PKC/SWKGroep A11217831189150
4Fortuna/Delta Logistiek A11216732208162
5DeetosSnel A11213651178170
6Nieuwerkerk A1137391172207
7Oranje Wit (D) A1126390157201
8HKV/Ons Eibernest A11300130141306

Hoofdklasse B-jeugd

In poule BHKA was DOS’46 B1 al geplaatst, maar blijft winnen. In poule BHKB zijn de kaarten ook geschut, DVO B1 gaat door. Zij spelen in de kruisfinale tegen KZ B1 dat in poule BHKC als eerste wist te eindigen. Alleen in poule BHKD is het nog spannend, daar verloor PKC B1 en won ONDO B1, waardoor de laatstgenoemde nog kans maakt op de eerste plaats en daarmee op een plekje bij de buren in De Lier.

De nummer 1 van poule A speelt een beslissingswedstrijd op neutraal terrein tegen de nummer 1 van poule D. De andere halve finale gaat tussen de nummer 1 van poule B en de nummer 1 van poule C, eveneens op neutraal terrein. Waar deze wedstrijden worden gespeeld, wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt. De winnaars uit die duels, spelen op 22 juni bij Valto om het Nederlands Kampioenschap B-jeugd.

Hoofdklasse B-jeugd poule A

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DOS ’46 B112241200301114
2LDODK/Rinsma Modeplein B11216840148158
3De Meeuwen B11215741215174
4Unitas/Perspectief B11214750191171
5AVO B11212552181172
6DOS Kampen/Veltman B1128372195206
7Antilopen/Lancyr Deelen B1127381118202
8ASVD B11200120105257

Hoofdklasse B-jeugd poule B

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1DVO/Accountor B114281400370185
2KZ/Thermo4U B114241220360220
3Groen Geel B11417851299276
4Dalto/Klaverblad Verzekeringen B11416860343249
5SKF B11414662307281
6BEP B1149491248290
7Meervogels/Física B11442120269334
8ZKV (Za) B11400140114475

Hoofdklasse B-jeugd poule C

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1KZ/Thermo4U B112231101221148
2Die Haghe B11218930194172
3TOP/SolarCompleet B11215741229164
4Groen Geel B11212660166174
5Avanti/Flexcom B11211561156178
6Tempo B1128372167199
7Velocitas B1127273174196
8BEP B11221110139215

Hoofdklasse B-jeugd poule D

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1PKC/SWKGroep B11219921206155
2ONDO (G) B11216840175160
3KCC/SO natural B11216840177148
4Fortuna/Delta Logistiek B11214642200178
5KOAG B11212552194180
6Fortis B11212660203166
7Meervogels/Física B1125291129207
8Maassluis B11221110138228

Hoofdklasse C-jeugd

In poule A nog steeds een lichte voorsprong voor CSL C1 op Heerenveen C1. PKC C1 uit poule B en KCC C1 uit poule C zijn door en maken zich op voor de halve finale. De nummer 1 uit poule D is of Fortuna C1, dan wel TOP C1, waarbij Fortuna C1 in het voordeel is met een wedstrijd meer gespeeld, twee punten voorsprong en een beter onderling resultaat na de winst op TOP C1 afgelopen zaterdag.

De nummer 1 van poule A speelt een beslissingswedstrijd op neutraal terrein tegen de nummer 1 van poule C. De andere halve finale gaat tussen de nummer 1 van poule B en de nummer 1 van poule D, eveneens op neutraal terrein. Waar deze wedstrijden worden gespeeld, wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt. De winnaars uit die duels, spelen op 22 juni bij Valto om het Nederlands Kampioenschap C-jeugd.

Hoofdklasse C-jeugd poule A

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1CSL C11120110019576
2Heerenveen C112201020172110
3LDODK/Rinsma Modeplein C11215741154103
4ASVD C11213651150102
5De Meeuwen C11212660139118
6DOS ’46 C112848089127
7KVZ C111429089148
8Spirit C1120012058262

Hoofdklasse C-jeugd poule B

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1PKC/SWKGroep C11222111018470
2SKF C11318832144114
3DVO/Accountor C11212552129111
4Synergo C11312562121160
5Dalto/Klaverblad Verzekeringen C11212552104114
6DSC C11311571119151
7Vriendenschaar (H) C1129471110123
8Oranje Wit (D) C1134211089157

Hoofdklasse C-jeugd poule C

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1KCC/SO natural C11224120017294
2Maassluis C11217831162111
3Albatros C11216840149127
4DeetosSnel C11312562130135
5ONDO (G) C1131036495116
6Nieuwerkerk C1129471130134
7Sporting Delta C112738197132
8KOAG C1123110168154

Hoofdklasse C-jeugd poule D

#TeamGespeeldPuntenGewonnenVerlorenGelijkGoals voorGoals tegen
1Fortuna/Delta Logistiek C113241210210126
2TOP/SolarCompleet C11222111021387
3Groen Geel C11318940165116
4Die Haghe C11211561141153
5Tempo C1129471130163
6KZ/Thermo4U C112848099123
7Valto C1126390103151
8Achilles (Hg) C1120012063205